Dlaczego mieszkania z rynku pierwotnego cieszą się tak dużą popularnością?

family in front of new house

Decyzja o zakupie mieszkania została już podjęta? Zastanawiasz się, która opcja zakupu wymarzonej inwestycji okaże się lepszym wyborem – rynek pierwotny czy wtórny? Zarówno jedna, jak i druga możliwość ulokowania funduszy ma swoich zwolenników oraz przeciwników. W artykule przedstawiamy główne powody, dla których warto bliżej przyjrzeć się ofertom na rynku pierwotnym.

Mieszkania z rynku pierwotnego – dlaczego warto przemyśleć zakup?

Deweloperzy i wykonawcy doskonale znają panujące na rynku trendy i nowinki technologiczne. Dlatego też najnowsze inwestycje wyróżniają się nie tylko imponującym designem, ale również starannym zaprojektowaniem, doskonale zagospodarowaną częścią wspólną, a także terenami zielonymi i ogrodami, które gwarantują mieszkańcom wytchnienie i możliwość “schronienia się” przed gwarem i hałasem nawet wtedy, gdy mieszkanie zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta.

Inwestycja Towarowa Towers zlokalizowana jest przy Rondzie Daszyńskiego. Możliwość zamieszkania w samym sercu biznesowego centrum stolicy, bliska odległość do drugiej linii metra, a także możliwość pieszych spacerów do centrum to wbrew pozorom idealna opcja nie tylko dla osób ceniących sobie szybkie tempo życia. W najnowszych inwestycjach nacisk stawiany jest na dobrze zaprojektowany tereny rekreacyjne.

Rynek pierwotny – główne cechy mieszkań

Nowe inwestycje na rynku pierwotnym charakteryzują się nowoczesnością i funkcjonalnością.  Dodatkowo przekrój mieszkań w ofertach deweloperskich jest bardzo szeroki, dzięki czemu zainteresowani inwestorzy mogą wybrać mieszkanie w pełni dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań. Inwestycje takie objęte są gwarancją.  Nowe inwestycje mają balkony, loggie, a także przestronne tarasy. Ważnym aspektem dla mieszkańców jest również najbliższe otoczenie, czyli bliskość punktów usługowych i handlowych – nowe budownictwo jest na tyle przemyślane, że wszystkie najważniejsze punkty są w zasięgu ręki.

Kluczowe jest jednak, aby wybierać inwestycje od sprawdzonych deweloperów z wieloletnim doświadczeniem i bogatym portfolio.

Copywriter

Copywriter

autor