Callaway Golf Company

Callaway Golf Company to amerykańska firma z siedzibą w Kalifornii, powstała na początku lat 80-tych, która przez kilka dekad obecności na rynku stała się jednym z globalnych potentatów w dziedzinie sprzętu golfowego. Współpracująca z gronem znakomitych golfistów – m.in. Jon Rahm czy Phil Mickelson – marka Callaway słynie z dostarczania kijów golfowych opartych o innowacyjne technologie, docenianych przez setki graczy na całym świecie. Ale kije golfowe Callaway to niejedyne propozycje marki, jakie można znaleźć na nasej stronie internetowej  – oferujemy również profesjonalne torby golfowe Callaway, piłki, odzież dla golfistów i wiele innych akcesoriów.

Akcesoria golfowe Callaway w naszym sklepie 

Praworęczne i leworęczne kije Callaway driver, wedge czy hybryda umożliwią realizację zamierzeń na polu w każdej sytuacji, m.in. dzięki unikatowym technologiom. Przykładem może być system Jailbreak, w który wyposażony jest np. damski kij golfowy driver REVA, czy specjalne żłobienia Jaws w niektórych kijach męskich wedge. Poznanie specyfikacji poszczególnych modeli pozwoli odnaleźć sprzęt, który z pewnością nie zawiedzie zarówno zaawansowanych, jak i początkujących golfistów.

Wygodny transport sprzętu golfowego umożliwi męska lub damska torba golfowa Callaway, a pełen komfort podczas gry zapewni odpowiednia odzież golfowa od Callaway. Buty do golfa czy gwarantujące pewny chwyt rękawiczki golfowe, męskie i damskie koszulki polo dla golfistów – zachęcamy do gruntownego zbadania, jakie jeszcze akcesoria Callaway proponujemy w naszym sklepie. Warto także odwiedzić inne działy naszego sklepu; można u nas znaleźć np. łatwy w obsłudze wózek, który znacząco podniesie komfort przemieszczania się pomiędzy dołkami.

Redakcja

Redakcja