Marka Lyle & Scott

Marka Lyle & Scott

Marka Lyle & Scott powstała w Szkocji już w drugiej połowie XIX wieku, od początku swoich dziejów skupiając się na tworzeniu najwyższej jakości odzieży golfowej. Z czasem firma rozszerzyła swoją ofertę również na inne dyscypliny i typy odzieży, stając się jednym z najlepiej rozpoznawalnych w świecie producentów stylowych i wygodnych ubrań. Koszulki dla golfistów Lyle & Scott, spodnie i inne akcesoria, które można znaleźć w na stronie, to połączenie unikatowego designu i świetnych parametrów technicznych.

Wszechstronny wybór odzieży Lyle & Scott na stronie 

Przez lata istnienia firmy współpracowała ona z największymi projektantami – np. Dior czy Kors – nie dziwi zatem fakt, że męskie polo golfowe czy krótkie spodenki dla golfistów sygnowane logiem Lyle & Scott wyróżniają się niezwykle gustownym designem. Na polu golfowym najważniejsze jest jednak to, czy strój golfisty nie krępuje jego ruchów i odpowiednio chroni przed chłodem, wilgocią czy słońcem.

Propozycje Lyle & Scott sprawdzą się w każdych warunkach – w chłodniejsze dni polecamy antybakteryjną bieliznę termiczną Lyle & Scott, merynosowy sweter golfowy z zamkiem czy pikowaną kurtkę, gwarantującą swobodę ruchów. Natomiast wtedy, gdy na polu golfowym panują upały, świetnie sprawdzą się przewiewne spodnie golfowe czy regulowana czapka z daszkiem Lyle & Scott. Zachęcamy do przyjrzenia się, jaką jeszcze męską odzież dla golfistów można znaleźć na stronach internetowych, zapraszając zarazem do poznania pełni naszego asortymentu – np. piłek golfowych czy kijów.

Redakcja

Redakcja