Szkolenia psów Warszawa 

SZKOŁA DLA PSÓW WARSZAWA

  PSIE PRZEDSZKOLE, TERAPIA BEHAWIORALNA, TRESURA PSÓW, KURSY, WARSZTATY, SZKOLENIA ONLINE

Nasza szkoła dla psów to Ośrodek Szkolenia Psów i Rehabilitacji Zachowań, który oferuje kompleksowe usługi z zakresu szkolenia psa, konsultacji behawioralnych, terapii zaburzeń zachowań psów. Prowadzimy również kursy dla opiekunów psów oraz dla przyszłych trenerów i behawiorystów. Nasza szkoła dla psów oferuje wiele możliwości, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Masz możliwość wyboru różnych lokalizacji, szkoleń grupowych lub indywidualnych. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Jeżeli nie masz możliwości spotkania się z nami w formie bezpośredniej, możesz skorzystać z naszych szkoleń lub konsultacji online.

Decydując się na zakup bądź adopcję psa wiele osób ma określone wyobrażenia co do tego jak będzie wyglądało życie czworonoga z resztą rodziny. Chcąc być szczęśliwym właścicielem świetnie ułożonego, wychowanego i przede wszystkim radosnego psa warto zdecydować się na skorzystanie z usług specjalistycznej szkoły dla psów. Tresura psów polega nie tylko na szkoleniu psa, również właściciel powinien posiąść pewien zakres niezbędnej wiedzy i umiejętności, co zapewnia nasza profesjonalna szkoła dla psów w Warszawie. nasza szkoła to miejsce, w którym Twój merdający przyjaciel będzie uczył się poprzez zabawę. Wspólne ćwiczenia dadzą też okazję do stworzenia głębszej więzi i relacji między czworonogiem a opiekunem, opartej na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Interesuje Cię szkolenie psów Warszawa? Zapraszamy do naszej szkoły! Interesują Cię zajęcia grupowe lub indywidualne? Z nami wszystko jest możliwe!

DLACZEGO SZKOŁA DLA PSÓW TO NAJLEPSZY WYBÓR?

 • Łączymy naukę z zabawą,
 • Ogromny nacisk kładziemy na pracę na emocjach psa, aby w przyszłości uniknąć problemów z nadpobudliwością,
 • Posiadamy kursy grupowe i zajęcia indywidualne,
 • Uczymy jak budować więzi między opiekunem a psem, bo super relacje to dla nas najważniejsza rzecz,
 • Jednym z elementów naszych kursów jest pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów behawioralnych, jak również trening behawioralny.

Nie zapominaj jednak, że wychowanie psa warto rozpocząć od najmłodszych lat – najlepiej jeszcze w wieku szczenięcym. Takie podejście z pewnością zaowocuje w przyszłości!

DLACZEGO WARTO SZKOLIĆ PSA?

 • Szkolenie to nic innego jak nauka psa funkcjonowania w świecie ludzi. Dlatego, aby pies zrozumiał ten nasz ludzki świat, musi bardzo dużo się nauczyć i wiele rzeczy poznać.
 • Szkolenie psa to nic innego jak nauka wzajemnego porozumiewania się. Właśnie dlatego uczy nas poprawnej komunikacji z psem, odczytywania jego emocji i umiejętnego zaspokajania potrzeb psa. Szkolenie sprawia, że pies i człowiek zaczynają się rozumieć i sobie ufać.

PORADY

Zapraszamy do grupy edukacyjnej na FB – BRYGADA, gdzie omawiamy wiele interesujących kwestii z życia naszych psów. Na grupie prowadzone są spotkania LIVE, które mają na celu przekazanie Wam podstawowej wiedzy o psiakach. Ponadto organizowane są także wyzwania, które mają na celu naukę umiejętności. Grupa jest prywatna, ale nie martw się, wpuszczamy każdego.

Grupa FB

Zapraszamy po darmową wiedzę o psach

Dołącz do grupy

Co wyróżnia naszą szkołę dla psów?

 • profesjonalna kadra – odpowiednie wykształcenie i doświadczenie psiego trenera to niezwykle istotne elementy podczas prowadzenia szkoleń psa, które z pewnością zaowocują sukcesem w tresurze, dlatego wybierając psie przedszkole w Warszawie, czy zajęcia dla starszych psów koniecznie weź pod uwagę kwalifikacje pracowników. W naszej szkole dla psów zatrudniamy specjalistów, których kwalifikacje potwierdzają liczne uczestnictwa w kursach, szkoleniach, warsztatach czy seminariach,
 • indywidualne podejście – to gwarancja indywidualnego podejścia dostosowania programu zajęć do potrzeb Twojego pupila. Dlatego możesz mieć pewność, że rozwiążemy wszelkie problemy z zachowaniem psa z jakimi się borykasz i dobierzemy najbardziej trafne formy pracy ze zwierzakiem,
 • zajęcia w grupie – w naszej szkole dla psów organizujemy zarówno szkolenia dla psów indywidualne jak i grupowe. To, które z nich będą odpowiednie dla Ciebie i Twojego czworonoga zależy jedynie od Waszych potrzeb, wieku (np. szkolenie z podstawowego posłuszeństwa dla starszaków – po ukończeniu przedszkola dla psów) i tego, z czym do nas przychodzicie. Zajęcia w grupie są świetną okazją do socjalizacji szczeniaka z innymi psami i zapewniają naukę obcowania z różnymi psami,
 • praca na psich emocjach – podczas prowadzenia szkoleń i tresury psów duży nacisk kładziemy na emocje i budowanie więzi pomiędzy opiekunem a czworonogiem, dzięki czemu możemy w przyszłości uniknąć problemów w zachowaniu psa. Nie robimy niczego na siłę, wszystko osiągamy przy pomocy odpowiednio dobranych metod, tak żeby zarówno zwierzę jak i jego opiekun czuli się komfortowo i znaleźli między sobą nić porozumienia,
 • komfortowe godziny szkoleń i konsultacji – szkolenia grupowe organizujemy w weekendy, bądź wieczorami chcąc maksymalnie dostosować się do potrzeb naszych klientów, natomiast terminy szkoleń indywidualnych ustalane są w porozumieniu z samymi zainteresowanymi, a zgłosić się można w każdej chwili ponieważ prowadzimy nabór ciągły na szkolenia indywidualne. Sprawdź zakładkę TERMINY SZKOLEŃ lub zadzwoń do nas => KONTAKT
 • wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – wiemy jak cenny jest dla większości z nas czas, dlatego chcąc sprostać wszelkim wymaganiom mamy w swojej ofercie możliwość przeprowadzenia szkolenia psa online. Oczywiście nie zawsze i nie każdy rodzaj problemu da się skonsultować w ten sposób dlatego oferujemy również możliwość konsultacji w domu klienta – wszystko to zależy od indywidualnych potrzeb i jest ustalane na spotkaniu lub telefonicznie.

Zbuduj więź z pupilem

Daj sobie i swojemu czworonogowi szansę na zbudowanie prawdziwej więzi, naukę i wspaniałą zabawę poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez naszą specjalistyczną szkołę dla psów. Twój pupil stanie się dla Ciebie prawdziwym, wspaniałym towarzyszem. Nauka w naszej szkole przyniesie efekty w postaci przyjemnych, bezproblemowych spacerów. Będziesz mógł zapomnieć o czasach kiedy Twój zwierzak szarpał smycz, wyrywał się, szczekał na inne psy czy zachowywał się agresywnie, a spacer z czworonogiem był dla Ciebie raczej powodem do stresu niż przyjemnością. Tresura psa to korzyść zarówno dla opiekuna, który uczy się jak postępować ze swoim psem, jak i dla samego zwierzaka, który odpowiednio traktowany i motywowany będzie czerpał z waszych lekcji niezwykle dużo przyjemności i frajdy.

ZAJĘCIA TAKIE JAK:

 1. PSIE PRZEDSZKOLE
 2. STARSZAKI (PODSTAWOWE POSŁUSZEŃSTWO)
 3. POSŁUSZEŃSTWO DLA PSÓW DOROSŁYCH
 4. DOGGIE ZEN
 5. PIES MIEJSKI
 6. JEDEN-NA-JEDEN

ODBYWAJĄ SIĘ W WARSZAWIE:

 • na MOKOTOWIE –  Pole Mokotowskie (polana nieopodal klubu Park)
 • na URSYNOWIE – sala szkoleniowa przy ul. Jagielskiej 1AA
 • w KONSTANCINIE JEZIORNEJ – w parku
 • w domu przewodnika i psa
 • oraz w lokalizacjach ustalonych indywidualnie

TRENERZY SZKOŁY DLA PSÓW

Sylwia Karkowska

behawiorysta, zoopsycholog, trener psów

Mariusz Sosnowski
Mariusz Sosnowski

trener psów

Sabina
Sabina

trener psów

Kiedy warto skorzystać z usług trenera psów lub behawiorysty?

Moment na skorzystanie z psiej szkoły właściwie zawsze jest dobry – niezależnie od tego czy jesteś właścicielem małego szczeniaka, czy może adoptowałeś właśnie dorosłego psa ze schroniska, u którego stwierdzisz problemy z zachowaniem. to nie tylko szkoła. To Ośrodek Szkolenia Psów i Rehabilitacji Zachowań, gdzie każdy z Was znajdzie rozwiązanie optymalne dla każdego rodzaju psich potrzeb. W naszej ofercie posiadamy między innymi szkolenia dopasowane do wieku zwierząt, możemy tu wyróżnić psie przedszkole (szkolenie szczeniąt), grupy dla starszaków (psich nastolatków) i w końcu zajęcia dla psów dorosłych. Tresura psa powinna rozpocząć się jak najszybciej, a przejście przez wszystkie etapy szkolenia zapewni nie tylko podstawowe posłuszeństwo i świetne wychowanie czworonoga ale również wspaniałą zabawę zarówno dla psa, jak i właściciela. 

Nie martw się jednak, jeżeli jesteś właścicielem dorosłego zwierzaka, który nigdy nie uczestniczył w podobnych zajęciach – zawsze jest odpowiedni czas na wprowadzenie pozytywnych zmian. Nasi specjaliści zapewnią opiekę i poziom dostosowany do możliwości Twojego pupila i razem rozwiążemy ewentualne problemy z zachowaniem pieska, z którymi sam sobie nie radzisz. W ofercie naszej szkoły znajdziesz nie tylko usługi z zakresu szkolenia psów, ale również takie jak chociażby terapia zaburzeń zachowań psów, czy możliwość konsultacji behawioralnych, na których przeprowadzana jest obserwacja i szczegółowy wywiad dotyczący zwierzaka, mające na celu rozpoczęcie pracy nad poprawą zachowań. Pomagamy rozwiązać różnego rodzaju problemy z zachowaniem naszych czworonożnych przyjaciół. 

Życie z pupilem stanie się bajecznie proste!

Decydując się na szkolenie w raz na zawsze rozprawisz się między innymi z problemem załatwiania się pupila w domu, lękiem separacyjnym, agresją skierowaną czy to do ludzi, czy też do innych psów, lękiem przed fajerwerkami, nadpobudliwością zwierzaka, skakaniem na odwiedzających nas gości, a nawet pomożemy w przygotowaniu psa na pojawienie się w rodzinie niemowlaka. – szkoła dla psów w Warszawie – to miejsce, dzięki któremu Twój zwierzak nauczy się poprawnie funkcjonować w świecie ludzi a Ty, dzięki lepszemu i głębszemu zrozumieniu potrzeb i intencji swojego pupila, będziesz czerpał jeszcze większą przyjemność z posiadania wspaniałego, czworonożnego przyjaciela i członka rodziny.

Efektowna tresura psów nie należy do prostych dlatego zdecydowanie warto skorzystać z usług specjalistów i uniknąć frustracji, i niepotrzebnego stresu wywołanego brakiem efektów. Błędy popełniane podczas szkolenia przez właściciela oraz nieumiejętne podejście do psa nie tylko nie przyniosą oczekiwanych rezultatów ale wręcz przeciwnie – mogą przysporzyć jedynie kłopotów w postaci wzajemnego niezrozumienia, co zdecydowanie utrudnia budowanie więzi i pozytywnej relacji między opiekunem i zwierzakiem. Pod okiem specjalistów Twój pies szybko i przede wszystkim w bezpieczny, i całkowicie przyjazny sposób przyswoi sobie zasady podstawowego posłuszeństwa, które przecież są konieczne nie tylko do dalszych szkoleń, ale w ogóle do szczęśliwej, wspólnej egzystencji. Dzięki fachowemu podejściu unikniesz niepowodzeń szkoleniowych i zapewnisz sobie, i swojemu zwierzakowi wspaniale spędzony, a przede wszystkim bardzo efektywny czas. Z pomocą specjalistów ze szkoły Ty i Twój pupil staniecie się prawdziwymi, rozumiejącymi siebie nawzajem towarzyszami.

Redakcja

Redakcja