Galvin Green 

Referee checking of golf stroke

Padający deszcz, jesienny chłód czy siarczysty mróz to warunki, w których gra w golfa staje się niezwykle utrudniona – jednak nie musi tak być. Profesjonalna odzież golfowa Galvin Green, którą dysponujemy w sklepie , zapewni każdemu golfiście swobodę ruchów oraz odpowiedni, wysoki komfort, niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na polu golfowym. Nowoczesne rozwiązania powstałej na początku lat 90-tych XX wieku szwedzkiej marki Galvin Green cieszą się zaufaniem golfistów na całym świecie – zapraszamy do poznania naszych propozycji, które pozwolą czerpać pełnię przyjemności z treningu i gry.

Innowacyjna odzież dla golfistów Galvin Green

Jakie cechy powinna posiadać wysokiej klasy odzież do gry w golfa? Z jednej strony konieczne jest zapewnienie komfortu termicznego – kurtki golfowe, spodnie do gry w golfa, koszule czy kapelusze dla golfistów muszą skutecznie chronić gracza m.in. przed deszczem, chłodem i wiatrem. Zarazem bluza golfowa czy rękawice powinny – np. dzięki lekkości i właściwemu wyprofilowaniu – zagwarantować pełnię swobody wykonywania uderzeń. Akcesoria golfowe Galvin Green, wykonane przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, w oparciu o materiały takie jak INSULA (w 100% z recyklingu), oddychający VENTIL8 czy Gore-Tex, w pełni odpowiadają powyższym wymaganiom.

Zachęcamy do dokładnego zbadania poszczególnych rodzajów odzieży Galvin Green, którymi dysponujemy w naszym sklepie. Nasza oferta pozwala skompletować strój golfowy niezależnie od stopnia zaawansowania i indywidualnych cech gracza – posiadamy np. damskie kurtki golfowe wodoodporne, juniorskie spodnie golfowe Galvin Green, męskie rękawiczki golfowe i wiele innych elementów golfowego stroju. Zapraszamy zarazem do sprawdzenia pozostałych kategorii naszego sklepu, gdzie można znaleźć m.in. odzież golfową innych, uznanych marek.

Redakcja

Redakcja