TaylorMade 

Golf club hitting ball on field

Amerykańska marka TaylorMade, której korzenie sięgają 1979 roku, to jeden z najważniejszych na świecie producentów akcesoriów golfowych. Kije golfowe TaylorMade – np. fairway wood czy driver, od którego to rodzaju kija rozpoczęła się historia firmy – to fraza, która od lat stanowi synonim najwyższej klasy sprzętu golfowego. Tiger Woods, Collin Morikawa czy Rory McIlroy to jedni z wielu najlepszych światowych golfistów, którzy współpracują z marką TaylorMade – zapraszamy do poznania bogatego wyboru kijów i innych akcesoriów TaylorMade, jaką przygotowaliśmy w naszym sklepie, i znalezienia sprzętu, który spełni wszelkie wymagania.

Sprzęt golfowy TaylorMade w naszym sklepie

Marka TaylorMade to m.in. kije golfowe praworęczne i leworęczne, stworzone w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne, zarówno pod kątem konstrukcyjnym, jak i zastosowanych materiałów. Niezwykle lekki damski driver z włóknami węglowymi, elastyczny Fairway Wood TaylorMade z systemem Speed Pocket, męski kij golfowy TaylorMade typu hybryda czy precyzyjny putter z shaftem Fluted Feel  to tylko kilka z propozycji marki, jakie można znaleźć w naszym sklepie. Zachęcamy do przyjrzenia się poszczególnym kijom i znalezienia optymalnego modelu.

Artykuły TaylorMade to także solidne i funkcjonalne plecaki golfowe czy pojemne torby golfowe, pozwalające na wygodne przenoszenie sprzętu i stały dostęp do akcesoriów – np. piłek golfowych. W naszym sklepie przygotowaliśmy również szeroki wybór technicznej odzieży TaylorMade – m.in. damskie daszki przeciwsłoneczne czy regulowane czapki golfowe – oraz wiele innych akcesoriów. Zachęcamy do dokładnego zbadania naszych propozycji i skompletowania wyposażenia w najwyższej klasy elementy.

Redakcja

Redakcja