Kosze rattanowe, czyli dodatek, który pokochasz

Przyjęło się, że nawet największy i bogato czy gęsto obsadzony ogród nie będzie zachwycał bez odpowiednich dodatków. W ostatnim czasie gigantyczną popularnością cieszą się zarówno meble ogrodowe, jak i dodatki wykonane z rattanu. 

Stylowe i wykonane z naturalnych surowców, perfekcyjnie współgrają z otoczeniem, tworząc spójną i zachwycającą całość. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że dodatki takie, jak np. kosze skandynawskie z rattanu czy wikliny doskonale sprawdzą się nie tylko na zewnątrz, ale również w mieszkaniu. Szeroki wybór takich akcesoriów znajdziesz w sklepie internetowym. Stylowa dekoracja, umożliwiająca uporządkowanie przechowywanie najróżniejszych akcesoriów to swoiste połączenie wyglądu i funkcjonalności. A takie zestawienia nigdy nie wychodzą z mody. 

Co więcej, tego typu plecione kosze pasować będą do wszystkich mieszkań bez względu na styl, który w nich dominuje. Wnętrza inspirowane stylem boho, industrialnym, klasycznym, czy skandynawskim je wprost pokochają. Nie  zapominajmy o tym, że to właśnie niebanalne połączenia faktur, kolorów, czy eksportu tworzą wyjątkowe i zachwycające wnętrza o nieoczywistym charakterze. 

Do tej pory nie przykładałeś/przykładałaś nadmiernej uwagi do dodatków? To spory błąd. Wbrew pozorom nawet w najmniejszych i najbardziej niepozornych dodatkach tkwi olbrzymia siła. W tym przypadku nawet zwykły kosz może przeobrazić się w stylową ozdobę, dodają wnętrzom nietypowego charakteru i klasy. 

Zastanawiasz się, jak dbać o dodatki z rattanu, aby możliwie jak najdłużej zachwycały nienagannym wyglądem? Warto mieć na uwadze, iż rattan jest egzotycznym odpowiednikiem naszej wikliny! To nic innego, jak materiał pozyskiwany z różnych gatunków palm pnących, rosnących w lasach tropikalnych Azji i Afryki. Perfekcyjny wygląd utrzymają wówczas, gdy nie będą narażane na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, takich jak deszcz, śnieg czy grad. W tym przypadku doskonale sprawdzą się np. pokrowce. 

Copywriter

Copywriter

autor